Друга ліга. "Оболонь-Бровар-2" – "Нива" 1:2

22 вересня футбольний клуб "Нива" Тернопіль у 11-му турі чемпіонату Другої ліги у виїзному поєдинку обіграв з рахунком 1:2 бучанську "Оболонь-Бровар-2".

Тренерський штаб "Ниви" у Бучі зробив одразу три заміни у стартовому складі. Повернувся в основу Вадим Хохлов, який попередню зустріч з "Ужгородом" пропустив через дискваліфікацію. Відповідно, Тарас Мороз повернувся у свою звичну опорну зону, а Остап Ілюк залишився на лаві запасних. Травмованого Андрія Різника попереду замінив Ігор Гатала, а Руслан Дедух вийшов замість Романа Волохатого.
Зазначимо, що господарі, навідміну від тернополян, на тижні отримали відпочинок, адже за календарем пропускали поєдинок 10-го туру.

У першому таймі гострих моментів біля обох воріт було обмаль. На старті з гострого кута намагався забити Ігор Гатала, але пробив вище воріт. "Пивовари" відповіли дальнім ударом від найстаршого гравця сезону Андрія Корнєва. Ветеран столичної команди пробив у руки Максиму Механіву. Найближчим до голу був півзахисник "Ниви" Максим Проців. Гатала вивів його на побачення з голкіпером, але в останній момент захисник зумів вибити м'яч з-під ніг Проціва, який готувався завдавати удару.

А усі ключові події у матчі відбулися після перерви. Спочатку відкрити рахунок тернополянам завадила стійка. Гатала вирвався на побачення з воротарем, але влучив у каркас воріт. Згодом арбітри зафіксували доволі сумнівний офсайд, коли ударом головою забив Кисленко.

Розмочити рахунок "Ниві" вдалося лише за 13 хвилин до фінального свистка. Голу передував красивий удар Даценка під поперечину, але воротар у карколомному стрибку перевів м'яч на кутовий. Власне, після стандарту гості і повели у рахунку. Гатала виконав подачу і з першої спроби "оболонці" відбилися. Проте на підборі вдало зіграв Мирон Бідний, відпасувавши на того ж Гаталу. Друга флангова подача була успішною. Хохлов спершу замикав її ударом головою, а потім сам же вдало зіграв на добиванні, розстрілявши ворота суперника — 0:1.

За п'ять хвилин після першого взяття воріт, тернополяни подвоїли перевагу. Цього разу на подачу Андрія Герта відгукнувся Роман Волохатий — 0:2.

Наприкінці зустрічі "Оболонь-Бровар-2" отримала право на пенальті. Ігор Кохман, намагаючись винести м'яч зі штрафної площі, влучив у ногу суперника і арбітр призначив одинадцятиметровий. До м'яча підійшов штатний пенальтист "пивоварів" Степаненко і розвів м'яч та іменинника Механіва по різних кутах — 2:1.

Як не намагалися господарі створити футбольне диво, але тернополяни перемогу не упустили.