Друга ліга. "Нива" – "Діназ" 0:1

5 жовтня футбольний клуб "Нива" Тернопіль у 13-му турі чемпіонату Другої ліги у домашньому поєдинку поступився вишгородському "Діназу" 0:1.

Старт другого кола ознаменувався для футболістів "Ниви" першою поразкою у сезоні. Вдвічі прикро, що вона стала домашньою.

Тренерський штаб господарів у стартовому складі застосував лише одну зміну. Руслана Дедуха в основі замінив Сергій Кисленко, який, до речі, вперше у сезоні вийшов на поле з перших хвилин.

Вишгородський "Діназ" традиційно для себе розпочав гру першим номером і у середині тайму гості, як виявилось, провели переможний гол. Після метушні на лівому фланзі захисту "Ниви", суперники перевели м'яч у центр поля, звідки гравець наніс удар по воротах. Механів впорався з ним, але на добиванні вдало зіграв кращий бомбардир "Діназу" Ілля Терещенко.

У "Ниви" до перерви двічі воротам загрожував Скакун, але його дальні удари не влучали у ціль. Також активним попереду був Проців та Кисленко. Проте ще у першому таймі Василь Малик випустив на поле Андрія Різника, який замінив Олега Хруставку.

У другій частині матчу "Нива" мала повне право претендувати нехай не на перемогу, але хоча б на нічию. Двічі з хороших позиції головою пробивав Вадим Хохлов. А після удару Андрія Герта захисник у падінні виніс м'яч з лінії воріт. Наприкінці матчу той же Герт міг вирвати нічию, але з його ударом впорався голкіпер.

Зазначимо, що матч тернополяни догравали у меншості. Невиправдану другу жовту картку отримав Різник, який не допоможе команді у наступній зустрічі.

За три дні "Ниву" знову очікує домашній поєдинок. У 14-му турі, що відбудеться 9 жовтня, тернополяни вдома зустрінуться з чернівецькою "Буковиною". Початок зустрічі о 16:00.