"Нива" обіграла "Самбір" у серії післяматчевих пенальті

У чвертьфіналі традиційного товариського турніру пам'яті Ернеста Юста футбольний клуб "Нива" переміг представника чемпіонату Львівщини — ФСК "Самбір".

Матч відбувся на стадіоні "Сокіл" у Суховолі, що поблизу Львова.

Перший тайм тернополяни відверто провалили. Стартова невпевненість гостей доволі швидко та справедливо трансформувалась у пропущений м'яч. Після подачі з правого флангу, ударом головою відзначився Богдан Адам. За мінімальної переваги самбірчан, команди пішли на перерву.

Зі стартом другого тайму Василь Малик провів одразу шість замін у складі і це дало свої плоди. Ігрова перевага повністю перейшла на бік "Ниви" і моменти біля чужих воріт виникали регулярно. Проте відзначитися тернополянам вдалося лише під завісу матчу. Гатала прийняв м'яч поблизу штрафної площі та вдало пробив у нижній кут воріт "Самбора".

Заключні хвилини матчу "Нива" провела у атаках, але м'яч вперто відмовлявся перетинати лінію воріт. Двічі жовто-зелені влучали у каркас воріт.

Зазначимо, що матч "Нива" догравала у меншості. За другу жовту карту спершу поле покинув автор забитого м'яча Ігор Гатала, а згодом Андрій Малащук.

За регламентом змагань, після нічийного результату у основний час, команди провели серію післяматчевих пенальті. Ключовим став перший же удар у виконанні "Самбора". Максим Механів парирував удар одного з лідерів суперника Миколи Буя. Усі подальші удари опоненти реалізували і у підсумку перемога за "Нивою" 5:4. Пенальті у складі нашої команди реалізували Андрій Різник, Роман Волохатий, Дмитро Скакун, Андрій Скакун та Андрій Герт.

Жеребкування півфінальної стадії Меморіалу Юста відбудеться у найближчий понеділок.