"Нива" вириває перемогу над "Миколаєвом"

У 10-му турі Першої ліги футбольний клуб "Нива" переміг з рахунком 3:1 футбольний клуб "Миколаїв".

У порівнянні із домашнім матчем з "Нафтовиком" у складі "Ниви" відбулися дві зміни. Не зумів відновитися після хвороби Володимир Гудима, який навіть не потрапив у заявку на матч. В основі його замінив Ярослав Шпікула. Також у запасі залишився Ярослав Сворак. На його місці зі старту вийшов Тарас Пліс. Відзначимо, що вперше до заявки нашої команди у цьому сезоні потрапив молодий півзахисник Артур Волошин.

В складі "Миколаєва" зі старту вийшли два екс-гравці "Ниви" — Олександр Музика та Сергій Загинайлов.

На правах господарів, "Нива" зустріч розпочала активно. Вже на першій хвилині Семенюк виривався на побачення з кіпером, проте "заліз" в офсайд. Небезпечно зі штрафного подавав Гринченко — оборона "Миколаєва" зіграла надійно. Проте першого удару по воротах завдали гості. Момот приклався до м’яча метрів із 25-ти, але удар пройшов повз ворота.

У відповідь "Нива" могла забивати. Озарків, після скидки від партнера, пробивав по воротах з кута воротарського майданчика. Після рикошету, воротар з труднощами зумів приборкати м’яч.

Надалі ігровою перевагою продовжувала володіти "Нива", проте нашим гравцям відверто бракувало конструктиву у атаці. Часто господарі губили м’яч на підступах до штрафного майданчика. Гості ж діяли переважно на контратаках і наприкінці тайму команда Федорчука скористалася своїм моментом. Прокіпчук зробив хороший простріл, а набігаючий Загинайлов вколотив м’яч у сітку воріт Шпука.

Відігратися футболісти "Ниви" могли зусиллями гравців суперника. На останній хвилині першого тайму гості ледь не зрізали м’яч у власні ворота, після прострілу Семенюка.

У перерві Богдан Самардак зробив першу заміну, знявши з гри пасивного Шпікулу. На його позицію вийшов Ярослав Сворак. І зі стартових хвилин тайму "Нива" побігла відігруватися. Спершу гості відбилися після кутового, а потім Донець ударом головою влучив у захисника. За кілька хвилин після прострілу Донця не влучив по м'ячу Пліс. А дальній удар Дурая пройшов вище.

"Миколаїв" відповів трьома поспіль ударами здалеку. Двічі до м’яча прикладався автор голу Загинайлов, ще раз пробивав Прокіпчук. Проте найбільше загрози воротам Шпука завдав удар Сомова — з величезними труднощами кіпер "Ниви" перевів м’яч на кутовий.

Довший час "Ниві" не вдавалося створити бодай якусь небезпеку біля чужих воріт. Зрівняли рахунок наші футболісти на 78 хвилині. Семенюк сам заробив та реалізував пенальті. Олександр отримав хорошу передачу з глибини поля, але захисник не за правилами зупинив форварда у штрафному майданчику. Арбітр не вагаючись вказав на точку.

Забитий м’яч додав ще більшої наснаги нашим футболістам, які пішли вперед за перемогою. І на 86-ій хвилині другий гол у ворота гостей забиває Тарас Дурай. Півзахисник "Ниви" у фірмовому стилі розрядив свою "гармату" і метрів із 30-ти завдав точного удару по воротах.

Остаточно добив гостей гол Менжеги на доданих хвилинах. Півзахисник "Ниви" розстріляв пусті ворота Антоненка.