Кубок України. "Карпати" Галич – "Нива" 1:2

28 серпня футбольний клуб "Нива" Тернопіль у першому попередньому етапі Кубка України обіграв на виїзді галицькі "Карпати" 1:2. Перемогу тернополянам принесли центральні оборонці.

Розпочинати новий сезон підопічним Василя Малика довелося кубковою грою у Бурштині. Місцеві "Карпати" на перший офіційний матч у статусі професіональної команди заявили лише 12 футболістів. Чимало із основи галичан — відомі за виступами у Першій та Другій лігах. А захисник Володимир Заваляк ще донедавна перебував у тренувальному таборі "Ниви".

Обидві команди розпочали зустріч стримано. Перші моменти почали виникати ближче до середини тайму. Спочатку дебютант Вовченко завдав прямого удару зі штрафного і влучив у стійку. Згодом м'яч таки побував у воротах галичан, але арбітр зафіксував фол у атаці Мороза.

Під завісу тайму тернополяни таки домоглися свого. Скакун подав з кутового, а Вадим Хохлов ударом головою не залишив шансів кіперу.

Могли гості розрахоувавти і на більше, якби арбітр зі Львова Кальонов наважився призначити пенальті за відвертий фол голкіпера "Карпат" на Гаталі. Проте у цьому та багатьох інших епізодах, рефері прийняв рішення на користь "левів".

Другий тайм розпочався із моменту у Проціва. Півзахисник "Ниви" виконав штрафний і знову влучив у стійку.

За такого перебігу подій гол "Карпат" виглядав, мабуть, не логічним. Але він відбувся. Механів загубив ворота, а капітан господарів Поручинський відправив м'яч у сітку за неймовірної траекторії.

Проте радість галичан від першого голу на профі-рівні була нетривалою. Після стандарту найспритнішим у штрафній площі виявився Демчук, який з близької відстані розстріляв ворота.

Кінцівка матчу була нервовою. Проте "жовто-зелені" зуміли зберегти перевагу у один гол та крокують до наступної стадії турніру. Жеребкування другого етапу Кубка України заплановане на 7 вересня.