Прикра поразка "Ниви" від "Полтави"

У 12 турі Першої ліги футбольний клуб "Нива" програв 0:1 футбольному клубу "Полтава".

У складі "Ниви" перед матчем із "Полтавою" відбулася лише одна кадрова втрата. Через вилучення у Карлівці дискваліфікацію відбував Андрій Гринченко. Зате повернувся до основи нашого клубу нападник Володимир Гудима, який нарешті оговтався від хвороби. Також зі старту на газоні міського стадіону з'явився і Тарас Дурай, участь якого у грі була під питанням.

Матч команди розпочали на зустрічних курсах. "Полтава" спробувала вдарити по воротах "Ниви" на перших секундах, але м’яч зрізався з ноги Насібуліна. Ненадовго наші футболісти перехопили ініціативу, але потурбувати кіпера гостей ніяк не вдавалося. Натомість "Полтава" поступово, взявши м’яч під контроль, почала створювати моменти поблизу наших воріт.

Знову у центрі уваги опинився Насібулін, який прострілював вздовж лінії воріт. На щастя, ніхто з партнерів замкнути передачу не зумів. За мить Лісовий наважився на удар здалеку — вище воріт. А прохід Зеленевича по центру поля майстерно зупинив Петрівський, вибивши на кутовий.

Довший час господарі поля ніяк не могли вийти з оборони, але це вдалося зробити під завісу тайму. Двічі поспіль по воротах "Полтави" пробивав Сворак — вище. Простріл Семенюка з труднощами забрав у руки воротар. А ще один удар від Олександра пройшов повз стійку. Загалом справедливий рахунок першого тайму — нульова нічия.

А ось початок другого ознаменувався шквальними атаками "Ниви" на ворота опонентів. Стовідсоткову нагоду відкрити рахунок на старті тайму втратив Семенюк. Після подачі Гудими та відскока, Семенюк впритул розстрілював кіпера, але влучив у нього. За мить Семенюк виривався на побачення з воротарем "Полтави", але захисники підстрахували стража воріт. А два дальні удари від Дурая та Сворака пройшли, на жаль, вище. "Полтава" була змушена повністю сісти в оборону і лише зрідка намагалася вийти в контратаку.

Активні дії тернополян попереду на 63-ій хвилині призвели до пенальті у ворота гостей. Дурай зробив націлений простріл на Семенюка, якого захисник ззаду вдарив по ногах. Сам же постраждалий традиційно взявся виконувати одинадцятиметровий, але переграти Кучинського йому не вдалося — воротар зіграв надійно і відбив удар форварда "Ниви" з точки.

Незабитий пенальні не вибив "Ниву" з атакувальної колії і осада воріт "Полтави" продовжилася. Семенюк спершу не влучив у пусті ворота, а згодом з його подачі дивом не забив Гудима.

Фактично у другому таймі на полі була лише одна команда — "Нива", яка створила біля чужих воріт безліч нагод, але реалізувати відчутну перевагу не вдалося. Своїм же єдиним моментом на доданих хвилинах "Полтава" скористалася і вирвала перемогу…