"Нива" тріумфує у Комсомольську

У 13-му турі Першої ліги футбольний клуб "Нива" здобув мінімальну перемогу 0:1 над "Гірником-Спорт" з Комсомольська.

Богдан Самардак перед грою зіткнувся з кадровими проблемами, адже через дискваліфікацію гру пропускали одразу два гравці основи — Гудак та Сворак. Сворака на правому фланзі півзахисту замінив Пліс, а на місці Гудака зіграв Степан Рижук, який раніше виходив на поле у якості опорного. У суперника без втрат теж не обійшлося — через травму не зіграв лідер атак "Гірника-Спорт" Ігор Кірієнко.

Звітний матч команди розпочали без високих швидкостей, поперемінно володіючи ініціативою. Гості намагалися більше контролювати м’яч, але при цьому у гравці "Гірника" було чимало браку при передачах. Втім, перші моменти виникали біля воріт Шпука. На 12-ій хвилині Дячук наважився на дальній удар, але кіпер "Ниви" зіграв надійно. Згодом Шпук врятував після прямого удару зі штрафного.

А перша ж вилазка гостей до воріт суперника завершилася взяттям воріт. Пліс протягнув м’яч по флангу і заробив кутовий. Подача Гринченка завершилася точним ударом Дурая головою після відскоку. Проте на цьому проблеми господарів гри не завершилися. За кілька хвилин після взяття воріт "Гірник" залишився у меншості. Герасимець за хвилину отримав дві жовті картки — першу за фол, а другу за бурні протести.

Після вищезгаданих подій "Нива" заграла ще впевненіше, але кінцівку тайму господарі провели в атаках, намагаючись відігратися. Реальну нагоду забити у відповідь наприкінці першого тайму втратив Александров, який пробивав у нижній кут воріт Шпука з близької відстані. На щастя, наш воротар у карколомному стрибку перевів м’яч на кутовий.

Навідміну від першого тайму, друга частина гри була менш насичена на гострі моменти. З перших хвилин футболісти "Гірника" захопили ініціативу у намаганні відігратися. "Нива" була змушена сісти в оборону і розраховувати лише на контратаки. Проте атаки господарів були небезпечними лише під завісу гри. Спершу Приходной пробив зі штрафного — Шпук перевів на кутовий. Після подачі корнера гравець "Гірника" дивом не влучив по воротах.

З моментів "Ниви" можна виділити подачу з кутового Гринченка у середині тайму. Після підсічки Петрівського, Дурай, на жаль, не встиг замкнути передачу.