Перша ліга. "Кремінь" – "Нива" 1:3

7 травня футбольний клуб "Нива" Тернопіль у 25 турі чемпіонату Першої ліги у виїзному матчі здобув вольову перемогу над кременчуцьким "Кременем".

Поєдинок для тернополян розпочався невдало, позаяк на 11-ій хвилині "Кремінь" повів у рахунку. Біля власних воріт непорозумілись Максим Демчук та Максим Механів і перший сфолив проти нападника господарів. Пенальті чітко реалізував Семенов.

Ще більше становище "Ниви" ускладнилось після вилучення голкіпера. Механів вийшов на перехоплення за межі штрафної площі і м'яч влучив йому у руку. Арбітр одразу ж вилучив першого номера тернополян. Натомість місце у воротах зайняв Даніїл Єрмолов, який змінив Андрія Скакуна.

Гостям вдалося вистояти до перерви, а на другий тайм команда вийшла зовсім у іншому настрої, що і відображає підсумковий результат.

Вкотре лідерські якості продемонстрував Ігор Семенина. На 55-ій хвилині він виконав навісну подачу зі штрафного і м'яч, рикошетом від газону, опинився у сітці. А незабаром Семенина вивів команду вперед, скориставшись вдалим пасом від Проціва та реалізувавши вихід сам-на-сам з голкіпером.

А остаточний рахунок у матчі встановив згаданий Максим Проців уже доданих до основного часу хвилинах. Цього разу йому асистував Малащук — 1:3.