«Нива Б» - «Нива Т» 2:1

Прикра поразка у нивівському дербі

Перші хвилини матчу проходили під дуже інтенсивним пресингом від господарів поля і вже в дебюті гри Данило Книш зумів заробити право на 11-метровий удар, який успішно реалізував Сергійчук.

На кожному клаптику поля команди нав‘язували боротьбу одна одній, ніхто не хотів поступатись, як наслідок - багато фолів, 2 жовтих карточки, та 1 заміна, ще у 1-ому таймі від бузівчан.

У тернополян в першій половині гри найбільш небезпечно діяв Ігор Гатала, який на екваторі першого тайму небезпечно вривався в штрафний майданчик, прострілював на порожні ворота Роману Волохатому, але голкіпер зумів відвести небезпеку від воріт.

Згодом небезпечно прострілював вже Максим Проців, а на підбиранні знову зіграв Гатала, який завдавав удар у кут воріт, проте голкіпер справився і цього разу, та перевів удар у стійку воріт

На старті другого тайму команди обмінялись декількома моментами.

В одному з епізодів боротьби за верхній м‘яч біля центру поля, отримав пошкодження Олег Хруставка і за декілька хвилин він був вимушений покинути поле, замість нього з‘явився Василь Танчак.

На 62 хвилині поєдинку, під час боротьби в штрафному майданчику на підбиранні зіграв Паламар, та здійснив удар у дальній кут воріт, Максим Механів у даному епізоді був безсилий. Рахунок став 2:0. Проте вже за 3 хвилини тернополяни зуміли відіграти 1 м‘яч, Андрій Різник дальнім ударом відправив м‘яч у ворота, тим самим скоротивши відставання.

Під кінець поєдинку гості кидали всі сили для порятунку гри, в одному з моментів небезпечно вривався в штрафний майданчик Андрій Різник, який на вигідну позицію скинув м‘яч Роману Волохатому, але реалізувати момент не вдалось, захисник зумів заблокувати потужний удар. А вже у компенсований арбітром час небезпечно з подачі із кутового пробив Максим Демчук, який переправляв м‘яч у дальню дев‘ятку, проте і тут захисники Ниви Бузової зуміли врятуватись, вже із самої лінії воріт м‘яч вибив Потімков