«Скала 1911» 2:1 «Нива»

16 серпня "Нива" у стадії 1/32 фіналу Кубку України провела поєдинок із "Скалою 1911" із Стрия.

Команди провели видовищний матч із великою кількістю моментів та боротьби. Тернополяни у першому таймі змарнували багато своїх моментів, реалізація яких змогла б значно облегшити їм гру.

У другому таймі забити таки вдалось, після навісної подачі із штрафного замкнути зумів Олег Хруставка, після чого гра розпочалась на зустрічних курсах, обидві команди намагались створювати небезпечні моменти біля воріт суперника. Вже в кінці матчу господарям вдалось відігратись, та перевести поєдинок у овертайми, де напруга гри лише зростала. Стрийчани останні хвилини  овертаймів проводили у атаці, та знову зуміли реалізувати свій момент, після чого одразу пролунав фінальний  свисток

Отже тернопільська "Нива" покидає розіграш Кубку України 23/24, та свій наступний матч проведе у неділю, в Тернополі в рамках 4-ого туру Першої Ліги України із харківським "Металістом". Початок поєдинку о 17:00