«Нива» 1:1 «Карпати»

24 вересня на міському стадіоні імені Романа Шухевича відбувся поєдинок в рамках 9 туру Першої Ліги України між тернопільською «Нивою» та львівськими «Карпатами»

Жовто-зелені приймали лідера чемпіонату, який ще не відчував гіркоти поразок, а отже самі львів‘яни були фаворитами у цьому протистоянні.

Старт поєдинку видався дуже динамічним, вже в дебюті гри із краю штрафного майданчику «Ниви» прострілював Амбросій Чачуа, де на дальній стій чатував Ян Костенко, який впритул відправив м‘яч у сітку воріт тернополян.

Утримувати перевагу «Карпатам» вдалось не довго. На 8 хвилині зустрічі тернополяни отримали право на штрафний удар, навісну передачу із якого відправив далі Роман Волохатий, а завершити момент вдалось Андрію Зіню, який відправив м‘яч у ближній кут воріт. Голіперу «зелених левів» Кожухару вдалось парирувати цей удар, проте арбітр вважав, що це вдалось зробити вже за лінією воріт, а отже взяття воріт було зараховано.

Тернополяни таким розвитком подій надихнулись і їм вдалось створити декілька небезпечних моментів біля воріт суперника. Максим Проців на лінії штрафного майданчика завдавав потужного удару по воротам львівських «Карпат», м‘яч полетів за непередбачуваною траєкторією, та пройшов в сантиметрах над попереччиною.

Вже за декілька хвилин в центрі поля багато простору мав Андрій Бей, він трішки протягнувши м‘яч завдав удар близько із 25 метрів. Постріл виявився дуже сильним, але наче по-зрадницьки він влучив у каркас воріт.

Другу половину першого тайму можна віднести у актив повністю львівським «Карпатам», їх гравці намагались діяти гостро у зоні атаки, вдалось створити декілька небезпечних моментів, проте реалізувати їх не вдалось, а отже на перерву команди пішли за рахунку 1:1.

У другому таймі львів‘яни одразу вийшли на поле із намірами затвердити статус команди - фаворита чемпіонату, та створювали тиск на ворота жовто-зелених, а самі тернополяни діяли від оборони та ставили акцент на контратаки.

На 73 хвилині поєдинку під час фланогової подачі у штрафний майданчик «Ниви» вбігав у нього досвідчений капітан «Карпат» - Чачуа, на якому, на думку арбітра, сфолив Роман Слива, а отже було прийняте рішення про призначення пенальті у ворота тернополян.

До позначки подався штатний пенальтист львів‘ян - Полегенько. Він завдав прицільний удар у правий кут воріт, проте Максим Механів став героєм даного епізоду, та зумів відбити цей 11-метровий удар.

Тиск на ворота тернополян не згасав, «Карпати» знову і знову створювали гольові моменти, щоправда вдалі дії у захисті від гравців «Ниви» дозволили зберегти рахунок матчу до фінального свистка, та віднести собі в актив один заліковий бал у турнірну таблицю із лідером чемпіонату. Цього сезону це не вдавалось майже нікому, до цього поєдинку «Карпати» перемагали в усіх поєдинках, окрім бузівської «Ниви», де також було зафіксовано нічийний результат.