«Металіст» - «Нива» | Анонс матчу

22 жовтня, у неділю в місті Ужгород відбудеться поєдинок в рамках 13 туру Чемпіонату Першої Ліги між харківським «Металістом», який вимушений проводити свої поєдинки на Закарпатті та тернопільською «Нивою»

Поточний сезон харків‘яни проводять досить невдало, за попередні 12 турів команда набрала 6 очків (1 перемога, 3 нічиї та 8 поразок) із різницею м‘ячів в 6 забитих та 18 пропущених. Що цікаво, єдину перемогу в чемпіонаті «Металіст» здобув саме в поєдинку з тернополянами. 20 жовтня, у Тернополі жовто-зелені поступились «Металісту» із рахунком 0:1, тоді на 81 хвилині поєдинку відзначився Василь Луців. Саме через це для «Ниви» буде додатковою мотивацією одержати перемогу в завтрашньому поєдинку. Для харків‘ян мотивацією же стане перервати програшну серію, яка складає вже 3 поєдинки поспіль, їх кривдниками у останніх матчах ставали хмельницьке «Поділля», яке одержало домашню перемогу із рахунком 1:0, до цього також мінімально харків‘ян перемогло «Прикарпаття», а у 10 турі волочиський «Агробізнес» здобув виїзну перемогу 1:2

«Нива» ж до зустрічі підходить у більш піднесеному настрої, команда перервала свою безвиграшну серію, яка налічувала 6 поєдинків, у крайньому поєдинку жовто-зелені одержали домашню перемогу над бузівською «Нивою» із разунком 2:0. До цього тернополяни провели нічийний поєдинок із «Прикарпаттям» 0:0 та поступились чернівецькій «Буковині» 0:1. У турнірній таблиці «Нива» продовжує боротьбу за верхню п‘ятірку, команда знаходить на 6 сходинці чемпіонату, маючи в своєму активі 15 набраних залікових пунктів.

Тернополяни 4 рази в сезоні перемогли, тричі фіксувався нічийний результат, та 5 раз поступались із загальною різницею м‘ячів в 9 забитих, та 11 пропущених.

У суботу вранці тернополяни провели на своїй базі передігрове тренування, одразу після якого вирушили в Ужгород, на виїзний поєдинок не поїхали Арсентій Дорошенко, який ще не відновився після травми, та Андрій Різник, який також травмувався у крайньому матчі.

«Металіст» до поєдинку підходить також не в повній обоймі футболістів, через дискваліфікацію протистояння пропустять Багачанський Максим та Рязанцев Євгеній

Отже завтра, 22 жовтня о 12:30 запрошуємо до перегляду онлайн трансляції на YouTube - каналі ПФЛ поєдинку «Металіст» Харків - «Нива» Тернопіль