«Нива» - «Хуст» | Анонс матчу

18 листопада у рамках 17 туру Чемпіонату Першої Ліги «Нива» у останньому домашньому поєдинку в 2023 році прийматиме «Хуст»

Обидві команди проводять відверто невадлий сезон. Тернополяни посідають 8-му сходинку у турнірній таблиці, в їх активі 17 набраних залікових пунктів, а різниця м‘ячів складає 11 забитих та 15 пропущених.

«Хуст» у свою чергу посідає 9-ту сходинку, за 16 попердніх матчів вони здобули 11 пунктів, а різниця складає у 13 забитих м‘ячів та 31 пропущений, а саме у гостьових поєдинках команда зуміла відзначитись 7 раз, а пропустила 20 м‘ячів.

У «Ниви» триває безвиграшна серія, яка налічує 4 поєдинки, а саме 2 нічиїх та 2 поразки, а у хустян в свою чергу ситуація ще гірша - команда у 7 останніх матчах зазнавала поразки.

Зустріч між «Нивою» та «Хустом» стане другою в історії. Перша відбулась 16 вересня цього року, тоді у 8 турі в Хусті тріумфували саме господарі із рахунком 2:0, що цікаво, ця перемога залишається найбільшою в сезоні для хустян (з різницею в два м‘ячі)

До поєдинку обидві команди підходять із кадровими втратами, у складі жовто-зелених як і раніше не зіграють Олег Соколов, Андрій Різник, Максим Демчук, Богдан Козак, а також через перебір жовтих карточок не зіграє Андрій Зінь, натомість повернеться Максим Мудрий, який відбув дискваліфікацію у минулому турі. 

У складі хустян точно не зіграють Іванов Владислав та Станкович Іван, які також пропускатимуть тур через перебір жовтих карток.

Отже 18 листопада, запрошуємо Вас до перегляду на YouTube - каналі ПФЛ поєдинку «Нива» - «Хуст». Початок поєдинку о 12:00, матч без глядачів.