«Металург» 0:2 «Нива»

В неділю 7 квітня в місті Умань, де зараз свої домашні поєдинки проводить запорізький «Мателург» відбувся поєдинок в рамках 3 туру Чемпіонату Першої Ліги України групи «Вибування».В гості до запоріжців приїхала тернопільська «Нива»

В дебюті зустрічі команди обрали обережний підхід до гри, окрім того, варто зауважити, що в місті Умань на момент проведення гри були важкі для цієї пори року погодні умови. Стовпчик термометра показував більше 22*С.

Першим достатньо гострим моментом відзначився Андрій Різник.

Після вбігання з флангу у штрафний майданчик Артемом Векленком слідувала передача на форварда жовто-зелених, який поблизу 11-метрової позначки завдав прицільний удар в сторону воріт суперника, проте мʼяч влучив в поперечину.

Згодом ініціативу частково перейняв молодий колектив із Запоріжжя. «Металургу» вдалось створити декілька небезпечних вилазок до воріт голкіпера «Ниви» - Іллі Ольхового, однак реалізація своїх моментів запоріжців підводила.

На 34 хвилині зустрічі тернополянам вдалось розігнати свою швидку атаку. Кількома передачами вдалось вивести на ударну позицію Дениса Голуба, який вдало реалізував свій момент та відкрив рахунок у зустрічі.

Подібний епізод виник на останніх хвилин першого тайму, цього разу забивати міг Роман Волохатий, але реалізувати свій момент капітан «Ниви» не зумів.

Друга частина поєдинку стала більш відкритою. Номінальні господарі чітко показували свій намір бодай зрівняти рахунок у матчі, команда почала діяти більш гостро у фазі атаки, тим самим зʼявлялось більше відкритих зон вже у захисті.

Цим на 62 хвилині поєдинку тернополяни і скористались. Денису Голубу вдалось втекти від крайнього захисника запоріжців та увірватись у їх штрафний майданчик, а вже там 70 номеру жовто-зелених прострільною передачею вдалось знайти Дениса Довбецького, який за декілька хвилин до цього зʼявився на полі і відразу реалізував свою першу нагоду. 

«Металург» не покладав надій врятувати гру, до кінця поєдинку команда створила декілька моментів, «Ниві» також вдалось вибігти у декілька контратак, однак реалізувати свої нагоди команди не змогли.

Чемпіонат Першої Ліги. Група «Вибування»

7 квітня 2024

«Металург» - «Нива» (0:2)

Голи: Голуб 34ʼ, Довбецький 62ʼ

Попередження: Костюченко 25ʼ, Климак 72ʼ, Кадук 87ʼ

Металург: Ніколаєнко, Страдс, Костюченко, Куралех, Ішимський, Хуссін, Ковальський, Місанов, Близнюк, Шейн, Юдін

Запасні: Лавута, Омельченко, Кадук, Івасюк

Нива: Ольховий, Бей, Зінь, Мудрий, Климак, Давидов, Дорошенко, Голуб, Векленко, Волохатий, Різник

Запасні: Хабло, Махінка, Довбецький, Кицун