"Нива" розібралася із молоддю ужгородської "Говерли"

Сьогодні, 5 березня, футбольний клуб "Нива" провів другий спаринг на тренувальних зборах. Наша команда, створивши безліч гольових моментів, перемогла "Говерлу" U-19 з рахунком 3:0.

Різниця у класі між суперниками далася взнаки дуже швидко. Після нетривалої розвідки поблизу воріт ужгородців, "Нива" один за одним почала створювати і не реалізовувати гольові моменти. Нападник на перегляді мав дві чудові нагоди після виходів сам-на-сам з кіпером, але моменти не використав. Згодом небезпечного удару завдав правий півзахисник на перегляді — воротар був на місці. Зі штрафного, метрів із 25-ти, прямого удару наніс капітан "Ниви" Андрій Донець, однак вище.

Під завісу тайму атакуючий півзахисник "Ниви" на перегляді теж зі штрафного поцілив у поперечку воріт "Говерли". А згодом Донець мимо пробив головою після подачі кутового.

"Говерла" теж мала свій момент. Але він став наслідком помилки голкіпера нашої команди на перегляді. Проте футболіст ужгородської команди зі зручної позиції не влучив у пусті ворота "Ниви". Підсумок першого тайму — нульова нічия за абсолютної переваги тернополян.

З початком другого тайму Богдан Самардак зробив дві заміни. Загалом малюнок гри не змінився. "Нива" надалі створювала величезну кількість моментів, але цього разу реалізація була вже кращою. Перший м’яч у ворота "Говерли" забив Роман Гудак, розстрілявши ворота після чудового прострілу з лівого флангу. Схожий гол "Нива" забила за кілька хвилин. Щоправда тепер півзахисник на перегляді замкнув простріл партнера справа.

Остаточну крапку у грі поставив гол Владислава Левчика, який вийшов на поле у другому таймі. Наш нападник поборовся до кінця і з близької відстані розстріляв воротаря ужгородської команди.

Склад "Ниви":

1 тайм: Донець, Яневич, Гудак та 8 гравців на перегляді

2 тайм: Донець, Яневич, Гудак та 8 гравців на перегляді (на заміну виходили Левчик, Льодін, Мдінарадзе, Кохман, Волошин, Пліс та 2 гравці на перегляді)

Фото з матчу проти "Говерли" розміщені у ФОТОГАЛЕРЕЇ сайту.