Переконлива перемога "Ниви" над "Середнім"

Сьогодні, 7 березня, четвертий поспіль спаринг на тренувальних зборах у Мукачево провели футболісти "Ниви". З рахунком 6:1 наша команда обіграла представника чемпіонату Закарпатської області — ФК "Середнє".

Рахунок у зустрічі було відкрито незадовго після стартового свистка. Потенційна основа "Ниви" значно переважала своїх опонентів, тож голи не забарилися. Перший м’яч, після блискучої діагоналі правого півзахисника на перегляді, забив його колега по амплуа. За кілька хвилин "Нива" успішно використала стандартне положення. Після подачі з кутового і метушні у штрафному майданчику "Середнього", форвард на перегляді вразив ворота ударом з гострого кута.

До перерви у воротах наших суперників побували ще два м’ячі. Це невтомний правий півзахисник на перегляді вистрілив дублем. Захист "Ниви" та воротар у першому таймі були без роботи.

По перерві Богдан Самардак провів ряд замін, випустивши на поле потенційний резерв. У цьому випадку "Нива" вже не мала тотальної переваги по грі і моментами давала змогу суперникам створювати небезпечні моменти. Проте єдиний м’яч наші футболісти пропустили через власні помилки. Ігор Кохман обрізався поблизу штрафного майданчика і суперник без проблем реалізував вихід сам-на-сам з воротарем "Ниви".

Гол дещо пожвавив дії тернополян попереду. Регулярно поблизу чужих воріт футболісти "Ниви" створювали небезпеку. У середині тайму півзахисник на перегляді забив вп'яте у цій грі, вразивши вже пусті ворота "Середнього". Шостий м’яч на рахунку Тараса Пліса, який з другої спроби переграв голкіпера суперників, вийшовши сам-на-сам.

Склад "Ниви":

1 тайм: Донець, Яневич, Рижук, Гудак та 7 гравців на перегляді (на заміну виходив один гравець на перегляді)

2 тайм: Рижук, Пліс, Мдінарадзе, Кохман, Левчик та 6 гравців на перегляді

Фото з матчу розміщені у ФОТОГАЛЕРЕЇ сайту.