"Нива" розійшлася миром з ФК "Севлюш"

Сьогодні, 8 березня, футбольний клуб "Нива" провів п’ятий поспіль спаринг на тренувальних зборах. Суперником нашої команди був ФК "Севлюш" з Виноградово. Команда обмінялися голами — 1:1.

Старт поєдинку видався не надто багатим на гострі моменти. Восновному боротьба велася у центральній частині поля. Але потрохи перевага "Ниви" почала втілюватися у моменти. Найбільше гольових нагод не використав один з новачків нашої команди — Артем Грищенко. В одному з епізодів, нападник вийшов сам-на-сам з воротарем і, обігравши його, пробив по пустих воротах. Проте кіпер "Севлюша" дивом встиг винести м’яч з лінії воріт.

Як часто буває у таких випадках, "Нива" невдовзі пропустила. Контратака "Севлюша" завершилася взяттям воріт — 0:1. Попри всі старання, тернополянам ніяк не вдавалося пробити оборонні редути суперника. На допомогу нашій команді прийшли стандарти. Метрів із 20-ти Віктор Яневич блискуче виконав штрафний удар і на останніх секундах першого тайму рахунок було зрівняно — 1:1.

У таймі другому "Нива" володіла істотною перевагою, особливо наприкінці зустрічі. Кілька замін від Богдана Самардака гру пожвавили, але суперник оборонявся зі всіх сил. Найреальнішу нагоду вийти вперед втратив правий півзахисник "Ниви" на перегляді. Перебуваючи у близькості до воріт, його удар прийняла на себе стійка. Згодом атакувальний півзахисник на перегляді завдав чудового удару з лінії штрафного, але кіпер "Севлюша" кінчиками пальців перевів цей постріл на кутовий.

Підсумком поєдинку стала нічия — 1:1.

Склад "Ниви":

1 тайм: Донець, Яневич, Гудак, Грищенко та сім гравців на перегляді

2 тайм: Донець, Яневич, Гудак, Волошин Я., Грищенко та шість гравців на перегляді (на заміну виходили Рижук, Кохман, Левчик та 2 гравці на перегляді)

Фото з матчу проти ФК "Севлюш" розміщені у ФОТОГАЛЕРЕЇ сайту.