"Нива" вдруге обігрує ФК "Середнє"

Сьогодні, 14 березня, футбольний клуб "Нива" провів заключний спаринг на навчально-тренувальних зборах у Мукачево. Підопічні Богдана Самардака вдруге завдали поразки ФК "Середнє" — 3:1.

Нагадаємо, що кілька днів тому суперники вже зустрічались між собою. Тоді, на запасному полі спорткомплексу "Харчовик" "Нива" розгромила команду з Середнього 6:1.

Щодо сьогоднішньої гри, то перевага "Ниви" по грі була беззаперечною, хоча наші футболісти пройшли важкі збори. Тернополяни, особливо у першому таймі, створили безліч гольових нагод біля воріт суперника. Реалізувати вдалося дві. Спершу з лінії штрафного майданчика воротаря "Середнього" розстріляв півзахисник на перегляді. Другий гол у першому таймі на двох організували Андрій Донець та Артем Грищенко. Перший пробив зі штрафного і м’яч від Артема залетів у сітку воріт.

У другому таймі потенційну основу "Ниви" змінили резервісти. Цього разу перевага нашого клубу була не такою тотальною, але і суперник крім моменту з голом нічим особливо не запам’ятався. Зате гол "Середньго" вийшов напрочуд видовищним. Нападник нашого суперника зльоту пробив метрів за 20 від воріт і вразив самісіньку дев'ятку.

Відповідь "Ниви" на взяття воріт відбулася дещо згодом. Ігор Кохман з району одинадцятиметрової позначки намагався завдати прямого удару по воротах, але м’яч зрізався і відскочив до Ярослава Волошина. Він, не довго думаючи, вколотив круглого під поперечину.

Таким чином в останній грі закарпатських зборів тернополяни відсвяткували впевнену перемогу. Завтра футболісти матимуть єдине ранкове тренування, а увечері команда потягом     вирушить з Мукачево до Тернополя.

Склад "Ниви":

1 тайм: Воротар на перегляді — Гудак, Донець, Рижук, Яневич — новачок, новачок, новачок, новачок, новачок — Грищенко

2 тайм: Воротар на перегляді — Красномовець, Емерсон, новачок, новачок — Кохман, Волошин А., новачок, новачок, Волошин Я. — Мдінарадзе

Фото з матчу "Нива" - "Середнє" рощміщені у ФОТОГАЛЕРЕЇ сайту.