"Нива" здобула вольову перемогу над теребовлянцями

Сьогодні, 25 березня, у Великих Гаях футбольний клуб "Нива" провів товариську гру проти чемпіона та володаря Кубка Тернопільщини з футболу — теребовлянської "Ниви". Матч завершився перемогою команди Першої ліги — 2:1.

Зі стартовим свистком тернополяни одразу ж запресингували суперника на його половині поля. Перші хвилини теребовлянська "Нива" була змушена оборонятися. На жаль, тернополянам не вдалося використати максимум користі зі стартового штурму воріт суперника. Найбільш реальну нагоду забити мав Роман Кухарський, який пробивав з лінії штрафного майданчика. Після рикошету від захисника, м’яч покинув межі поля і відправився на кутовий.

Але поступово гра вирівнялася. Восновному команди проводили боротьбу у центрі поля та на підступах до штрафних майданчиків. Гол теребовлянської "Ниви" виник з нічого. Досвідчений Юрій Беркита, оцінивши ситуацію, з центральної частини поля закинув м’яча за комірець Олександру Мусієнку.

До кінця першого тайму усі спроби тернополян відігратися провалились. А незадовго до свистка на перерву червону картку за грубу гру отримав нападник "Ниви" Артем Грищенко. Проте на другий тайм наша команда знову вийшла у повному складі. Вилученого гравця замінив потенційний новачок.

Другу частину зустрічі тернополяни почали дуже активно. Небезпечно прострілював Віктор Яневич, однак воротар теребовлянців Дмитро Андрієшин м’яч зафіксував. Але незабаром кіпер "Ниви" з Теребовлі грубо помилився у власному штрафному майданчику. М'яч підхопив Роман Кухарський та відпасував на Ігоря Озарківа, який пробивав по воротах. Але на шляху м’яча стала рука захисника теребовлянської команди, який перебував на лінії воріт. Він отримав червону картку, а тернополяни право пробити пенальті. Вирок судді чітко реалізував капітан "Ниви" Андрій Донець.

Надалі ігрова перевага належала команді Першої ліги, яка створила ще кілька моментів. На останніх хвилинах наша команда таки змогла вирвати перемогу. Після ювелірної передачі Віктора Яневича, потенційний новачок "Ниви" розстріляв ворота чемпіонів області — 2:1.

Склад "Ниви" Тернопіль:

1 тайм: Мусієнко — Гудак, Іашвілі, Донець, Яневич — Керчу, Сокуренко, Кухарський, Озарків, Красномовець — Грищенко

2 тайм: Мусієнко — Гудак, Іашвілі, Донець, Яневич — Керчу, Сокуренко, Кухарський, Озарків, Красномовець — новачок (на заміну виходили Кухарук, Волошин Я., Волошин А., Емерсон, Рижук, Кохман, Левчик, Мдінарадзе та потенційний новачок)

Фото з матчу розміщені у ФОТОГАЛЕРЕЇ сайту.