Впевнена перемога "Ниви" у товариській грі

Сьогодні, 9 квітня, у рамках підготовки до гри 21-го туру Першої ліги з "Олександрією", футбольний клуб "Нива" на стадіоні у Великих Гаях провів товариську гру з командою "Поділля" (Тернопільський р-н.). Матч завершився з рахунком 3:1 на користь "Ниви".

Гравці нашої команди впродовж усієї гри володіли перевагою та діяли першим номером. У першому таймі на поле вийшла основа "Ниви". Не брав участі у матчі лише Віктор Яневич, якого замінив на позиції Степан Рижук. Решта футболістів — усі ті, хто нещодавно вийшли зі старту у матчі з харківським "Геліосом".

Вже на старті гри "Нива" кілька разів перевірила пильність воротаря "Поділля". Найактивнішим у цьому плані був Олег Керчу. Спершу його удар прийняла на себе стійка, а потім лише дивом м’яч не залетів у ворота, після невпевненої гри воротаря суперників. Але з третьої спроби Олег таки домігся свого. Його удар метрів із 20-ти був влучним.

Згодом футболісти нашої команди створили біля воріт суперника ще ряд нагод. Так на дальній удар наважився Емерсон, але пробив мимо. Також повз ворота прийшовся удар Андрія Кухарука. Двічі воротам "Поділля" загрожував Ярослав Сворак. Однак у першому епізоді він не дотягнувся головою до м’яча, перебуваючи у вигідній позиції. А згодом вже після удару головою зблизька пробив мимо.

За такого перебігу подій гол "Поділля" був несподіваним. Але він став наслідком помилки наших гравців. Роман Гудак віддав несильну передачу на воротаря Володимира Мельниченка, а той махнув ногою повз шкіряну сферу. Нападник "Поділля" таким подарунком скористався і забив у пусті ворота.

Після перерви Богдан Самардак зробив ряд замін, випустивши на поле молодь. "Нива" дещо збавила оберти на початку другого тайму, але згодом надолужила втрачене. Найактивніший у складі нашої команди Ярослав Волошин у середині тайму реалізував пенальті. Міг забити зі штрафного Роман Кухарський, однак з його потужним ударом впорався воротар. А остаточну крапку у грі поставив Степан Рижук, який замкнув дальню стійку після подачі з кутового — 3:1.

Склад "Ниви":

1 тайм: Мельниченко, Рижук, Донець, Емерсон, Гудак, Керчу, Озарків, Кухарук, Кухарський, Красномовець, Сворак

2 тайм: Мусієнко, Мдинарадзе, Рижук, Емерсон, Сокуренко, Кохман, Волошин Я., Кухарський, Гудак (Волошин А.), Левчик, Грищенко