Бойова нічия у Теребовлі

Сьогодні, 12 травня, у Теребовлі футбольний клуб "Нива" провів спаринг із чемпіоном та володарем кубка області — теребовлянською "Нивою". Напружена гра завершилася нічиєю 1:1.

Попри товариський статус, гра у Теребовлі викликала чималий ажіотаж у місцевої публіки, яка заповнила більшість трибун. У першому таймі команди не надто потішили теребовлянських прихильників футболу активними діями. Гості з Тернополя хоча й більше володіли м’ячем, але по-справжньому потурбувати воротаря Ниви з Теребовлі довго не вдавалося.

Перший момент "Нива" Тернопіль створила у середині тайму. Роман Кухарський зробив хорошу прострільну передачу вздовж лінії воріт, але ніхто з партнерів замкнути не зумів. На допомогу тернополянам прийшов стандарт. Після подачі кутового Артем Грищенко головою розстріляв ворота господарів.

По перерві гра пожвавішала. Знову ж таки ініціативою володіли футболісти з Першої ліги, а теребовлянці старались грати на контратаках. Ближче до середини другого тайму "Нива" з Теребовлі на кілька хвилин перехопила ініціативу. Цього господарям виявилось достатньо щоб вирівняти рахунок на табло. Арбітр зустрічі призначив  сумнівний пенальті за нібито гру рукою Емерсона у штрафному майданчику. Але свого рішення рефері не змінив і теребовлянська команда зусиллями капітана Юрія Беркити забила у відповідь.

Кінцівка поєдинку повністю пройшла під диктовку гостей з Тернополя. Хороші моменти відзначитися мали Роман Кухарський та Ігор Озарків. Але в обох епізодах вище всіляких похвал зіграв кіпер "Ниви" з Теребовлі Дмитро Андрієшин. Фінальний штурм воріт чемпіонів області "Ниві", на жаль, реалізувати у переможний гол не вдалося — нічия.

Склад команди Нива Тернопіль: Мусієнко, Яневич, Емерсон, Донець, Гудак, Озарків, Кухарук, Керчу, Кухарський, Волошин Я., Грищенко

На заміну виходили: Мельниченко, Сокуренко, Левчик, Мдінарадзе, Кохман, Красномовець, Сворак, Рижук