"Нива" у Полтаві пропустила тричі

У 27-му турі Першої ліги футбольний клуб "Нива" на виїзді програв футбольному клубу "Полтава" з рахунком 3:0.

Матч для підопічних Романа Толочка розпочався з найгіршого — "Нива" пропустила вже на другій хвилині. Після стрімкої контратаки м’яч, рикошетом від ноги Насібуліна, залетів у ворота гостей.

Надалі гра проходила у спокійному руслі. "Нива" могла відігратися після подачі кутового, але удар Кухарського головою пройшов мимо. Схожий момент після подачі з кута поля не використала і "Полтава". Загалом у першому таймі команди створили обмаль моментів, вартих уваги.

Як і перший тайм, другий розпочався для тернополян з голу. Після подачі кутового Фаворов подвоїв рахунок. Всі подальші спроби "Ниви" відігратися були невдалими. Гості мали кілька нагод після стандартів, але марно. Натомість наприкінці зустрічі своєю нагодою втретє скористалися господарі цього матчу. Фаворов зробив дубль, розстрілявши Мельниченка після подачі зі штрафного.

16 травня 2015. Полтава, стадіон "Локомотив"

"Полтава" – "Нива" 3:0

Голи: Насібулін (2), Фаворов (48, 86)

"Полтава": Кучинський, Ковальчук, Зеленевич (Волков 80), Вовченко (Шастал 66), Бондаренко, Насібулін, Фаворов, Недоля (Боровець 85), Зозуля, Ткачов, Кравченко (Коваленко 76)

"Нива": Мельниченко, Гудак, Яневич, Емерсон, Донець, Керчу (Красномовець 77), Озарків, Волошин Я. (Сокуренко 60), Кухарук, Грищенко, Кухарський

Попередження: Яневич (61), Донець (69), Озарків (77)