"Нива" у експериментальному складі долає чемпіона області

Сьогодні, 29 жовтня, у Теребовлі відбувся товариський матч між місцевою "Нивою" (чемпіон, володар Кубка та Суперкубка області) та ФК "Нива" Тернопіль. Вольову перемогу святкувала команда Першої ліги 1:2.

Через ряд обставин участь у грі змогли взяли три гравці "Ниви" — Данило Жицький, Віктор Яневич та Віталій Бадло. Решту команди склали вихованці тернопільського футболу різних вікових категорій. За домовленістю команд "Ниви" зіграли між собою два тайми по 35 хвилин.

Теребовлянська команда стартові хвилини провела активніше. Особливо відзначався капітан "Ниви" Теребовлі та екс-гравець тернопільської "Ниви" Юрій Беркита. Кілька разів він своїми фірмовими ударами перевірив на пильність воротаря з Тернополя. Однак і гості поєдинку в обороні не відсиджувалися. Зокрема вихід сам-на-сам не реалізував Андрій Бадло. Наприкінці першого тайму теребовлянська команда таки вийшла вперед. Дальню дев'ятку красивим ударом вразив Владислав Сороцький.

Однак у другому таймі тернополяни перехопили ініціативу і незадовго після старту другої частини гри Данило Жицький ударом головою відновив рівновагу у рахунку. Згодом на побачення з кіпером знову виходив Андрій Бадло, але через брак досвіду йому не вдалося використати цей момент. Зате використав Андрій наступну свою нагоду, коли вдало пробив по воротах після атаки по правому фланзі — 1:2! Відмітимо, що теребовлянська команда мала нагоду зрівняти рахунок, але після удару гравця "Ниви" з Теребовлі м'яч потрапив у поперечку воріт.

Фото із поєдинку розміщені у ФОТОГАЛЕРЕЇ сайту.