"Нива" впевнено перемагає у товариському матчі

Сьогодні, 19 березня, на стадіоні у Микулинцях "Нива" обіграла учасника чемпіонату Тернопільської області — "Ниву" з Теребовлі з рахунком 3:0.

У матчі взяли участь кілька потенційних новачків нашого клубу, які доклали чималих зусиль для перемоги. Більш досвідчені гравці тернопільського клубу активно розпочали зустріч, хоча суперники теж не відсиджувалися в обороні. Проте роботи у голкіпера "Ниви" Андрія Новака було обмаль.

У середині першого тайму тернопільська команда вийшла вперед зусиллями Ігоря Мельника. Згодом зі штрафного міг забивати Сергій Загинайлов, але голкіпер теребовлянської "Ниви" впорався з ударом. До перерви ще одну нагоду втратив потенційний новачок "жовто-зелених". Після навісу від Віталія Романюка футболіст на перегляді небезпечно пробивав головою, але на висоті був кіпер суперника.

Після перерви тренерський штаб "Ниви" зробив ряд замін, випустивши і потенційних новачків. Незадовго після відновлення гри один із них (правий захисник) відзначився голом, розстрілявши воротаря.

Остаточний рахунок у матчі встановив ще один потенційний новачок "Ниви", який підставив ногу під простріл від Загинайлова — 3:0.

Стартовий склад "Ниви": Новак – Яневич, Донець, Лазорик, Романюк, Басараб, Малиш, Загинайлов, гравець на перегляді, гравець на перегляді, Ігор Мельник.

На заміну виходили: Віталій Бадло, Володимир Плішка та ще 4 гравці на перегляді.