"Нива" вириває нічию у Києві

У 15-му турі Першої ліги футбольний клуб "Нива" зіграв у бойову нічию 2:2 зі столичною "Оболонь-Бровар". Це перші виїзні очки команди у сезоні.

На матч проти одного із лідерів Першої ліги тренерський штаб "Ниви" взяв 14 футболістів. Вибір, звісно, незначний, тож Петро Бадло не міг собі дозволити експерименти зі складом — грали усі ті, хто був найбільш готовий до поєдинку. Відмітимо, що через певні обставини не змогли поїхати на гру обидва Тараси — Дурай та Петрівський.

Для "Ниви" виїзна гра проти "Оболоні-Бровар" розпочалась найуспішніше у цьому сезоні. Уже на другій хвилині Ростислав Волошинович здійснив сольний рейд та завдав точного удару у дев'ятку воріть "пивоварів". На такий жвавий початок від "Ниви" не сподівався, мабуть, ніхто. Цей гол став першим виїзним для нашої команди у Першій лізі та вже другим для Ростислава Волошиновича.

Швидкий гол змусив команду господарів йти вперед і на 4-ій хвилині футболіст "Оболоні" влучив у поперечку. Однак перед цим боковий арбітр зафіксував офсайд. Попри територіальну перевагу, київській команді ніяк не вдавалося пройти оборону "Ниви" — усі атаки зупинялись на підступах до штрафного майданчика гостей.

У середині тайму "Нива" вийшла у атаку і завдала два поспіль удари. Спершу Портянко "смачно" приклався до м’яча, а згодом бив і Мучак. Проте обидва удари у ціль не влучили. А на 24-ій хвилині "пивовари" відігралися завдяки стандарту. Тернополяни сфолили поблизу власного штрафного майданчика і до м’яча підійшов Артем Фаворов. Лідер "Оболоні-Бровар" чітко реалізував штрафний, вразивши "дев'ятку" воріт Єгора Поповича.

Пропущений м’яч ніяк не вплинув на настрій "Ниви", яка створила ще кілька нагод. Зокрема удар Жицького заблокував захисник, а Кухарук пробив повз ворота після скидки Волошиновича. Фатальною у цьому таймі стала 37-ма хвилина, коли Артем Фаворов вдруге у матчі реалізував стандарт. Єгор Попович, хоча і дістав рукою до м’яча, але той від поперечки залетів у ворота.

Другий тайм гри продемонстрував, що наша команда поступово прогресує і незважаючи на усі труднощі набирає обертів. По-перше, тернополяни більше контролювали м'яч і мали більше реальних нагод забивати. По-друге, особливих огріхів не допускала оборона гостей, якій вдалося стримувати атаки "Оболоні". Першим зрівнювати рахунок міг Яневич — його удар після розіграшу штрафного дивом з-під перекладини витягнув воротар. Той же Яневич намагався закрутити м'яч у "дев'ятку" зі штрафного — повз ворота. Мимо воріт ударом головою пробив і Роман Гудак. "Оболонь" у середині тайму теж створила гострий момент. Після подачі зі штрафного футболіст з Києва головою пробив мимо штанги.

З надією врятувати матч тернополяни останні 10 хвилин основного часу провели у атаках. Першу нагоду створив Волошинович, який з лівого флангу прострілював у район 11-метрової позначки. На жаль, ніхто з партнерів не передачу не пішов. А на 84-ій хвилині Волошинович підтвердив статус героя матчу, коли у дотик замкнув передачу Озарківа із кутового — 2:2!

Такий перебіг подій, звісно, змусив "Оболонь" кинути усі сили на атаку, але "Нива" встояла і заробила перше виїзне очко у цьому сезоні, перервавши серію поразок!