Нива впевнено здолала ФК Острів

2 квітня на стадіоні "Газопровід" відбувся товариський матч тернопільської Ниви та представника районного чемпіонату — ФК Острів. Перемогу з рахунком 3:1 здобули тернополяни.

Гра пройшла за цілковитої переваги підопічних Петра Бадла, які впродовж гри створили безліч моментів поблизу чужих воріт. Першим відзначатися у воротах Острова міг Віталій Бадло, однак його удар пройшов повз ворота. Незабаром зі штрафного пробивав Ярослав Алексевич — воротар з величезними труднощами перевів на кутовий. Ряд моментів створив Роман Бабин, Андрій Сухецький та Олександр Кіцак.

Забити Ниві вдалося у середині першого тайму. Віталій Бадло майстерно реалізував вихід віч-на-віч з воротарем, перекинувши через нього м'яч. Незабаром у воротах Острова свій автограф поставив і Андрій Бадло, який розстріляв ворота суперника ударом головою.

Попри ряд змін у складі, Нива не збавила темп і по перерві. На 53-ій хвилині перший гол у складі Ниви провів захисник Роман Адрієшин. Нагоди теж не реалізували Іван Бачинський та Микола Когут. І лише перед фінальним свистком Острів один м'яч відіграв. Щоправда, забили футболісти Острова зусиллями Андрієшина, який відзначився автоголом.