Петро Бадло: "Результатом задоволений, але помилок теж було достатньо"

Граючий тренер "Ниви" Петро Бадло прокоментував перемогу команди у домашній грі з івано-франківським "Тепловиком-Прикарпаття" та поділився враженнями від дебюту у ролі гравця.

— Петре Климентійовичу, дебютна перемога далась "Ниві" не просто, незважаючи на рахунок…

— Легкої гри сьогодні ми не очікували і на це я налаштовував своїх підопічних. Ми переглядали відео останнього поєдинку "Тепловика", тож знали сильні сторони суперника. Хотів би відзначити івано-франківську команду, яка була гідним опонентом на полі. Нашій команді впевненості, безумовно, додав забитий гол, якого довелося чекати аж до кінця першого тайму. А після перерви теж зіграли вдало, використали свій момент і не дали забити супернику. Результатом, звісно, задоволений, а щодо гри, то обов'язково будемо розбирати цей матч, адже помилок теж було достатньо.

— Які враження від появи на полі у якості гравця?

— Скажу чесно, що я не планував сьогодні виходити на поле, але Віктор Яневич отримав незначне пошкодження і я вирішив його замінити. Грати було не легко, адже я повноцінно тренувався з командою лише кілька днів. Сподіваюся регулярні тренування допоможуть мені набрати свої оптимальні кондиції. При нагоді хотів би привітати усіх вболівальників та керівництво "Ниви" з перемогою та з Великодніми святами!

Прес-служба футбольного клубу "Нива"