Чемпіонат України серед аматорів: підсумки 16-го туру

"Чайка" зазнала першої поразки у Другому колі, а "Чортків-Педуніверситет" вперше у сезоні покинув останнє місце у турнірній таблиці. Прес-служба футбольного клубу "Нива" Тернопіль про головні події 16-го туру аматорського чемпіонату України.

06.05 "Оскар" – "Чайка" 3:1 (2:0)

Голи: Дмитрів (26), Курташ (30), Данищук (64) — Чорномаз (60 пен.)

У центральному матчі туру, підгірський "Оскар" на власному полі завдав першої поразки у 2017-му році "Чайці" з Київщини. Господарі ще у першому таймі двічі вразили ворота суперника, хоча рахунок міг бути і більшим, якби Роман Стоцький реалізував пенальті (м'яч влучив у поперечину). Другий одинадцятиметровий у цьому матчі у другому таймі вдалося реалізувати тепер "Чайці". Але остаточний рахунок у грі за кілька хвилин по тому встановив капітан "Оскара" Віктор Данищук.

Команда з Підгір'я сповна реабілітувалася за поразку від "Агробізнеса" у попередньому турі, а також за виїзну поразку у Петропавлівській Борщагівці та зберегла за собою другу позицію у чемпіонаті. "Чайці" не вдалося виграти четвертий матч поспіль, а тому підопічні Віктора Яїчника втратили третю позицію, опустившись на четверте місце.

06.05 "Нива" Тернопіль – "Агробізнес" 0:2 (0:2)

Голи: Пліс (2), Юхимович (34 пен.)

ЗВІТ

ОГЛЯД МАТЧУ

7.05 "ОДЕК" – ФК "Малинськ" 3:1 (1:1)

Голи: Таргоній (13), Чикалюк-Козакевич (51), Апанчук (87) — Савицький (15)

Вдруге у цьому сезоні рівненське дербі завершилося тріумфом "ОДЕКа". Досить швидко команди обмінялися голами на початку першого тайму, але після перерви забивали лише господарі. Спочатку Сергій Чикалюк-Козакевич, а наприкінці гри Олександр Апанчук забезпечили оржівській команді три очки та повернення клубу на третє місце у турнірній таблиці Групи 1.

Єдиний епізод, який затьмарив цей поєдинок, стався на доданих до основного часу хвилинах, коли дуже небезпечно проти суперника зіграв гравець "Малинська" Дмитро Ситник. За грубий підкат він одразу ж був вилучений з поля.

7.05 "Нива" Теребовля – "Ковель-Волинь" 2:0 (0:0)

Голи: Ковалик (75 пен.), Боженко (81)

З перемоги розпочав тренерську кар'єру у теребовлянській команді Ігор Яворський. Щоправда, два голи у ворота "Ковеля" господарі провели лише під кінець гри. Відкрив рахунок капітан "Ниви" Віктор Ковалик, який реалізував пенальті. До речі, цей м'яч став для нього четвертим у сезоні і Ковалик є кращим бомбардиром "Ниви" у чемпіонаті. А довершив перемогу красивим обвідним ударом нападник теребовлянців Олександр Боженко. "Нива" вдруге у сезоні перемогла команду з Волині та не пропустила.

"Ковель-Волинь" у другому колі ще не знав смаку перемог — дві нічиїх та дві поразки.

7.05 "Чортків-Педуніверситет" – ФК "Львів" 2:0 (0:0)

Голи: Гайковий (75), Тарабалка (90)

Матч аутсайдерів у Чорткові завершився перемогою господарів. Три очки чортківській команді забезпечили доволі пізні голи від Володимира Гайкового та Івана Тарабалки, які забили дебютні м'ячі у цьому сезоні за чортківську команду.

Завдяки своїй другій перемозі у сезоні, підопічні Василя Івегеша нарешті зуміли покинути останнє місце у турнірній таблиці, відрядивши на дно львівську команду. До того ж, чортківчани зуміли взяти реванш у "Львова" за виїзний розгром 5:0 у першому колі.

Зазначимо, що поєдинок львівська команда догравала у меншості. За кілька хвилин до кінця основного часу другу жовту у матчі отримав Юрій Шпирка, який тепер не допоможе "Львову" у наступній грі.